Renginiai

Organizuojame kasmetinę sveikatinimosi ir moterų bendrystės stovyklą Goa, Indijoje. Mėgaujamės saule, jūra, šviežiu maistu, žaidžiame transformacinį žaidimą, aktyviai leidžiame laisvalaikį, sausai pasninkaujame.
Jau treti metai pavasarį ir rudenį buriame grupes 4 dienų sauso pasninko stovykloms (galimas dalyvavimas gyvai arba sekant nurodymus privačioje FB grupėje). Kartu su profesionalų komanda - visceralinio masažu, nutriciologo konsultacijomis, psichosomatikos praktikomis, integralinės vaško terapijos praktika, meditacija ir kasdieniais masažais, padedame prisijungusiems išsivalyti, atsipalaiduoti ir sugrįžti į save.
Nuo šiol kas mėnesį organizuojame sauso pasninko išvykas į Lietuviškąjį pajūrį mažoms ir jaukioms moterų grupelėms. Galite tikėtis sulčių dienų, žygių, individualių pirties sesijų, masažų, jaukių pasibuvimų bendraminčių kompanijoje, bet taip pat ir pakankamai laiko sau ir  su savimi.
Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau apie vieną iš aukščiau paminėtų renginių, palikite žemiau savo kontaktus, užklausą ir mes su jumis greitu metu susisieksime.