Apie mus

Labas, esu Rūta, sveikatos ir grožio namų ‘’Gamtos stebuklai įkūrėja.
Visi mes esame Gamtos vaikai – su savo talentais, idėjomis ir galimybėmis. Daugybė metų praktinio darbo su įvairia kosmetika – pradedant sintetine, o bėgant laikui ir natūralia, suformavo savitą požiūrį į grožio industriją. Investavau daug laiko ir pinigų, kad atrasčiau tą būdą ir priemones, kurios harmoningai derėtų ir tiktų organizmui, kūnui, odai, nedarydami žalos.
 Taip prieš septynerius metus ir užgimė gyvenimo etapas pavadinimu- „Gamtos stebuklai“. Šiandienai tai yra jaukūs sveikatos ir grožio namai su kosmetikos gamybos dirbtuvėmis, Transformacinio žaidimo kabinetu, el. ir fizine parduotuvėle.
 
Keliaujant po pasaulį, išbandžius daugybę dvasinių praktikų, iš visų jų - sausas badas atrado pagrindinę vietą ir tapo esminiu įrankiu  kuriant naujus metodus, būti sveikam, laimingam, gražiam ir harmoningam. Taip gimė  “Sielos ir kūno Detokso” programa.
 Jau ketvirti metai, aš su savo komanda pavasarį, rudenį vedame ,,Sielos ir kūno DETOKSO’’ stovyklas.  Taip pat pasninko /transformacijų stovyklas moterims Indijoje, Meksikoje, Lietuvoje įvairiu metų laiku.
SKAISTYKLA (FB puslapis) - vieta kur dalinuosi, kūno ir sielos valymo praktikomis.
Mūsų el.parduotuvėlėje galite rasti išbandytus ir atrinktus produktus – sveikatai, kūnui ir sielai.
 
Nuoširdžiai, Rūta