Kelionės

MOTERŲ RETRITAS MEKSIKOJE

Su Rūta Kazakevičiene ir Jolita Ščiglinskiene
MEKSIKA | AKUMAL | TULUMAS
2022.01.29 - 2022.02.09
    
      
Labas! Be galo džiaugiuosi galėdama ir vėl tave pakviesti į Gyvenimo Kelionę. Nuo sausio 29 d, 12 dienų, mažoje moterų grupelėje, nersime kartu į atsipalaidavimo, paleidimo, naujų įspūdžių, patirčių ir kūrybos kelionę su Rūta ir Jolita.
   

PROGRAMOJE

Šioje kelionėje jūsų laukia pats nuostabiausias gyvenimo kokteilis į kurį sudėsime sąmoningumą, meilę kūnui ir sielai, šokį ir meditacijas, gilumines praktikas ir emocinės korekcijos technikas. 

Žaisime gyvenimą keičiantį transformacinį žaidimą, per kūno pojūčių sesijas bei individualias terapijas eisime tiek giliai, kiek galėsi sau leisti. 

Kasdieniai pokalbiai, dalinimasis leis dar geriau suvokti save ir tai kas tu iš tiesų esi.

 

DATA: 2022.01.29 - 2022.02.09 (11 naktų)

VIETA: Akumal, Meksika

KAINA: 1698 EUR

KAINA DALYVAVUSIOMS PASNINKO STOVYKLOSE: 1558 EUR

 

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • 11 naktų “Akumal Natura Glamping” dviviečiuose nameliuose su pusryčiais (gyvenant vienai namelyje + 468 EUR);
 • Pervežimai (dalinai)
 • Pilna 11 - os dienų programa, į kurią įeina:
 • Grupinės transformacinio žaidimo sesijas;
 • Kūno valymas - detoksas;
 • Šokio terapija ir meditacijos;
 • Kūno - emocinės praktikos;
 • Kasdienės jogos pamokos;
 • Grupinės savęs pažinimo sesijos;
 • Dviračių nuoma.

 

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydžiai;
 • Pervežimas iš/į oro uostą (kaina ~ 55 eur);
 • Ekskursijos (Chichen Itza, Uh May);
 • Asmeninės išlaidos (individualios konsultacijos ir pan.).

   

PRELIMINARI PROGRAMA

 

VISO KO PRADŽIA
1 - 2 dienos (01.29 - 01.30)
  
Šios dienos skirtos atvykimui, įsikūrimui, pažinčiai su aplinka ir įsiliejimui į ją. Antros dienos vakaras – moterų rato atidarymas.
    
    
    
PRAEITIS
3 - 4 dienos (01.31 - 02.01)
  
Ryto praktika, šokis, meditacija, ritualai Pokalbiai – jausmai, kūnas ir jo pojūčiai. Praktikos, meditacijos - priimti ir paleisti protėvių programas, pajausti jėgą ir prisipildyti jų meile. Dienos laikas – laikas sau lengvu tango žingsneliu. Vakaras skirtas grupinei sesijai - pažinti ir girdėti savo kūną. Vakarą užbaigsime Ho'oponopono praktika.
     
     
TYLOS PAUZĖ
5 diena (02.02)
  
36 val pasninkas.
    
DABARTIS
6 diena (02.03)
  
Ryto praktika, šokis, meditacija, ritualai. Pokalbiai – aš ir mano vieta savo gyvenime. Dienos laikas – laikas sau energingu salsos žingsneliu. Vakaras skirtas grupinei sesijai- pajusti save, kitus, gyvenimą, leisti sau būti gyvenimo tėkmėje. Vakarą užbaigsime Ho'oponopono praktika.
    
      
KULTŪRINĖ PAUZĖ
7 diena (02.04)
  
Išvyka į Chichen Itza. Susiliesime su Meksikos aplinka, pajusime jos temperamentą, pabūsime jos dalimi. Vakarą užbaigsime Ho'oponopono praktika.
      
   
DABARTIS
8 diena (02.05)
   
Ryto praktika, šokis, meditacija, ritualai. Pokalbiai – aš ir mano vieta pasaulyje. Dienos laikas – laikas sau svajingo valso žingsneliu. Vakaras skirtas grupinei sesijai, kurios temą padiktuosite jūs pačios, gal būt tai bus jūsų žvilgsnis į savo ,,vidinį vaiką”. Vakarą užbaigsime Ho'oponopono praktika.
     
     
PRAMOGINĖ PAUZĖ
9 diena (02.06)
      
Ryto praktika, šokis, meditacija, ritualai. Išvyka į Tulumą, molio muziejus ir kitos įspūdingos vietos. Vakarą užbaigsime Ho'oponopono praktika.
   
 
      
ATEITIS, KETINIMAI
10 diena (02.07)
  
Ryto praktika, šokis, meditacija, ritualai. Kursime, pripildysime dėmesiu ritualais, transformaciniu žaidimu, praktikomis ir asmeninėmis konsultacijomis savo ketinimus.
   
    
PALEIDIMAS, DĖKINGUMAS
11 diena (02.08)
  
Ryto praktika, šokis, meditacija, ritualai. Ketinimų paleidimas į visatą Moterų rato uždarymas. Atsisveikinimo vakarienė.
     
PRADŽIOS PABAIGA
12 diena (02.09)
  
Išvykimas namo.

 

     

Praktikų turinį ir veiklas formuosime priklausomai nuo grupės poreikių, nes jus visas į šią kelionę subūrė kažkas bendro, kažkas jungiančio, kažkas išskiriančio ir tinkančio tik jums. Kiekviena dienos programa bus išjaučiama ir parenkama pagal tas patirtis, kurios jums bus reikalingos ČIA IR DABAR, kad galėtume lengvai eiti link tikslo.

    

PROGRAMĄ VEDA

Rūta Kazakevičienė -  sveikatos ir grožio namų Gamtos Stebuklai įkūrėja. Programos “Detoksas, sausas badas, subalansuota mityba”, bado stovyklų, stovyklų moterims organizatorė. Transformacinio žaidimo ,,Innerlinks" fasilitatorė.

Jolita Ščiglinskienė - sveikatos psichologė,  psichosomatikos specialistė, atsipalaidavimo ir giluminių praktikų mokytoja.

  

MAISTAS

Pusryčiai yra įskaičiuoti į stovyklos kainą.

Vietoje turėsime sveiko maisto restoranėlį, netoliese parduotuvėlių, kitų maitinimo įstaigų, kur laisvai galėsime rinktis. Planuojame tris protarpinio pasninko dienas - kuriomis viskuo bus pasirūpinta, likusioms dienoms maistui tikslinga būtų skirti 150 - 200 EUR.

 

MOKĖJIMO SĄLYGOS

1000 EUR depozitas yra apmokamas per 5 darbo dienas nuo vietos rezervacijos. Likusi suma yra apmokama iki sausio 20 d. Pinigai yra pervedami į MB "Sol Calor" sąskaitą LT417300010164486389. Paskirtyje prašome nurodyti "Vardas Pavardė depozitas už retritą Meksikoje".

 

COVID-19 INFORMACIJA

ATVYKIMAS Į MEKSIKĄ: prieš atvykstant pildoma elektroninė atvykimo anketa ir Meksikos imigracijos kortelė. Testo ir saviizoliacijos reikalavimai netaikomi. Visi kelionei reikalingi dokumentai turi būti atspausdinti.


GRĮŽTANT Į LIETUVĄ:  Prieš atvykstant į Lietuvą, ne anksčiau, nei 48 val. iki kelionės pradžios, privaloma užpildyti anketą ir gautą patvirtinimą (QR kodą). Privalomas neigiamas testas: PGR – 72 val. ar antigeno – 48 val.  iki atvykimo.  Tyrimas nereikalingas paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą arba persirgusiems asmenims. Privaloma saviizoliacija 10 d. Saviizoliaciją galima sutrumpinti po 7 d. atlikus pakartotinį testą ir gavus neigiamą rezultatą. Izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą arba persirgusiems asmenims.