TOP 10 dovanų idėjų Kalėdoms

Puikiai suprantame, kad ruošimasis žiemos šventėms gali tapti kiek varginantis, jei dovanų artimiesiems ieškote paskutinę minutę (nors tai tikriausiai darote savo namuose, internetu). Tam, kad padėtume jums išlaikyti ramybę šiuo advento metu, paruošėme jums mūsų kalėdinių dovanų sąrašą, kuris pradžiugins jūsų artimuosius, o jums leis atsipalaiduoti!

Pateikiame jums TOP 10 dovanų idėjų pagal jūsų planuojamą skirti biudžetą!♥️

 

TOP 5 dovanos (iki 15 Eur)

 1. Smells Like Spells kalėdiškai kvepiantis eterinių aliejų namų kvapas Norns

Apelsinų, cinamono ir gvazdikėlių pumpurų aromatai susimaišę ir tobulai derantys tarpusavyje, namuose paskleidžia ypatingai jaukų ir nostalgišką, į prisiminimus nukeliantį aromatą. Šis natūralių ir ekologiškų aliejų mišinys sukurtas remiantis senaisiais papročiais ir tradicijomis, tikėjimu, kad kiekvienas augalas, kvapas turi savo maginę paskirtį. 

Eterinių aliejų mišinio namams kaina: 15 Eur.

Įsigyti galite čia.

 

 2. Scentent automobilio kvapas iš naujos kartos ekologiškos difuzorių bazės ir 100% grynų eterinių aliejų

Be sintetinių priedų ir alkoholio. Inspiring trip kvapas - saldžiai gaivus ir šildantis, kiekvieną kelionę, pavers trumpa magijos ir paslapčių pilna dienos atkarpa. Dominuoja apelsinų, bergamotės, kvapiųjų kanangų ir tagečių natos. Padeda kovoti su negatyviomis emocijomis, suteikia energijos.

Automobilio kvapo kaina: 12 Eur.

Įsigyti galite čia.


3. SOLIDU Cinnamon Spice kietasis šampūnas

Šis kietasis šampūnas su cinamonu, vanile ir prieskioniais pasirodo išskirtinai tik Kalėdų sezonu, kad į jūsų plaukus bei vonią įsisuktų itin šventiškas karšto vyno ir imbierinių sausainių aromatas! Šio prekės ženklo šampūnai puiki, tvari dovana jūsų artimiausioms, SOLIDU pakuotės yra pagamintos iš anglies ir kukurūzų krakmolo, dėl ko žemėje ar komposte suyra per 45d.

Kietojo šampūno kaina: 14,99 Eur.

Įsigyti galite čia.

 

 4.  Gintaro muilas su gintaro rūgštimi, pudra ir aliejumi

Pagal specialų receptą gaminamas muilas yra labai minkštas, mažai putoja, lengvai nuplauna kosmetiką, nedžiovina odos. Šis muilas yra tikras mūsų pirkėjų favoritas, kuris tinka veido ir viso kūno odos priežiūrai, be dirbtinių kvapiklių, tad nedirgina odos, turi antiseptinių savybių.

Muilo kaina: 6,50 Eur

Įsigyti galite čia.


5. Natūralios, rankų darbo bičių vaško žvakės


Natūralios, be toksinių medžiagų. Už įprastas žvakes dega ilgiau, degdamos išvalo orą ir sugeria kvapus. Tiesiog būtinas atributas šiuo ramybės ir jaukumo kupinu advento metu. Pagaminta su šilčiausiais linkėjimais ir meile.

Bičių vaško žvakių kaina: nuo 1,20 Eur.

Įsigyti galite čia.

 

 

TOP 5 dovanos (iki 50 Eur)

 1. Knyga ‘‘Aromaterapijos kerai‘‘

Viskas, ką reikia žinoti apie aromaterapiją ir ne tik, vienoje vietoje. Knygoje rasite ne tik eterinių aliejų receptų, bet ir istorinių žinių, eterinio aliejaus sąsajas su planetomis, zodiakais, Taro kortomis, čakromis ir spalvomis. Puiki dovaną besidominčiajai magija ir stebuklais.

Knygos kaina: 22,50 Eur

Įsigyti galite čia.


 2. Scentent namų kvapas - Sensual home, pagamintas iš 100% natūralių eterinių aliejų, be sintetinių priedų ir alkoholio

Na, kas gali būti geriau už namus, pilnus jaukaus ir šilto kvapo, kuriuo mėgaujasi visa šeima? Dovana skirta visiems šeimos nariams! Šio kvapo sudėtyje esantys eteriniai aliejai padeda kovoti su negatyviomis emocijomis, suteikia energijos, pasitikėjimo savimi.

Namų kvapo kaina: 28 Eur.

Įsigyti galite čia.

 

3. Vitajuwel stiklo gertuvė Inu

Daugkartinė, patvari ir stilinga gertuvė su atskira erdve tauriesiems akmenims, pripildyta aukščiausios klasės Kalnų krištolo - privalomas kiekvieno savimi besirūpinančio žmogaus aksesuaras, juk vanduo - gyvybės ir grožio šaltinis! Ši gertuvė, akmenų dėka vandenį paverčia energetiškai švaresniu, tad galime drąsiai teigti, kad suteikia jėgų mūsų kūnui ir lengvumo sielai.

Gertuvės kaina: 43,95 Eur.

Įsigyti galite čia.

 

4. Colway kolagenas - prabangi dovana kiekvienai, ypatingą dėmėsį skiriančiai veido odai

Kolagenas puikiai žinomas, kaip viena efektyviausių priemonių skirtų kovoti prieš odos senėjimo procesus. Močiutei, mamai, sesei ar dukrai - ši priemonės tiks visoms, juk galima rinktis iš trijų skirtingų gamtinių kolagenų pagal amžių.

Gamtinio kolageno kaina: nuo 51,95 Eur.

Įsigyti galite čia.

 

5. Difuzorius

Vos keli lašeliai eterinio aliejaus ir namuose pasklinda nuostabiai gaivus ir mylimas aromatas. Dovana - besidomintiems eterinių alijų galia bei visiems, kurie nori džiaugtis gaiviu kvapu namuose. Rinkitės patinkantį difuzorių ir pridėkite kelis eterinius aliejus: apelsinių, cinamono, gvazdikėlių ir padovanokite artimųjų namams įsimenantį Kalėdų kvapą.

Difuzoriaus kaina: nuo 22,50 Eur.

Įsigyti galite čia.